piątek, 24 stycznia 2014

Wisła zamarza...W środku zimy wreszcie zaczęła się zima. Wczoraj rano termometr pokazał -15. Ale dwa dni mrozu to za mało, by Wisła zamarzła więc dla zaostrzenia apetytu zdjęcia z zeszłego roku. Odnalezione i właśnie obrobione w czasie noworocznych porządków na dyskach. 


Chwila przed wzejściem słońca...

Słońce właśnie wschodzi...

Malarstwo abstrakcyjne w wykonaniu Matki Natury

Pierwsze promienie słońca ścielą się po lodzie

Godzina po wschodzie... pora wracać do domu. 8 komentarzy:

 1. Dla mnie piękne, zwłaszcza zdjęcie podpisane "pierwsze promienie słońca ścielą się po lodzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Robert jedno ze zdjęć przypomina mi polskie drogi łatane przez drogowców nie wiem czemu :) Ale i rak zdjęcia obłędne zmarzłeś trochę na pewno .

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak się zastanawiałem kogo to ja spotkałem dziś (tj 03.02.2014r.) nad Wisłą ;)) Statyw sugerował, że fotograf raczej zna się na rzeczy. Ustawienie pod światło utwierdziło mnie w moim przekonaniu. Od czego internet? No i znalazłem ;)) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nic się na tym świecie nie ukryje :)
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 4. To natura stwarza najpiękniejsze obrazy wystarczy tylko prawidłowo je uchwycić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie to cudowne, że mamy prawdziwą rzekę, a nie spławny kanał. Ty Masz całą Wisłę, z prawdziwymi brzegami po obu stronach. Ja w Warszawie mam chociaż jeden brzeg z prawej strony, ale to zawsze coś. Uwielbiam latem jeździć na Golędzinów, gdzie przy niskim poziomie wody Wisła przebija się niczym górska rzeka przez głazy narzutowe i tak cudownie szumi i chlupie, zagłuszając odgłosy miasta. A na głazach siedzą mewy, czaple, kormorany...Ach......

  OdpowiedzUsuń